한국에서 폴란드어 과외 받으실분 구합니다.(서울)

by 떠다니는사나이 posted Dec 06, 2017
?

단축키

Prev이전 문서

Next다음 문서

ESC닫기

크게 작게 위로 아래로 댓글로 가기 인쇄

Witam. :)
안녕하십니까. 다들 반갑습니다. 제 이름은 김종민이라합니다. 폴란드에서 10년 이상 살고왔습니다. 지금은 군인으로서 군복무를 열심히 하고있고 벌써 1년 2개월이나됐습니다. 전역을앞둔지금 한국에서 자리잡고 살기로 결정했기 때문에 그 첫출발점으로 폴란드어강의를 하려고합니다. 저의 군복무가끝나는 7개월후에 시작할 계휙이고 과외비는 지극히 형식적인, 저렴한 가격을 생각하고 있습니다. 제가 생각한 비용은 45분에 만원정도이고 추후 협의가능합니다. 부족한점이 보일수도 있겠지만 성심성의껏 잘 가르치고 싶습니다. 강의하다 보면서 친분도 쌓고싶은 생각도 많이하고 있습니다. 진정으로 배우고 싶은 마음이 있으신 분들 께서는 메시지 남겨주시길바랍니다. 밑에는 폴란드어로 번역한 글입니다. 다들 즐거운 하루 보내시길 바랍니다.

Dzien dobry, panstwu. milo mi was poznac. Mam na imie Zong Min Kim. mieszkalem w Polsce ponad 10 lat. Teraz jako zolnierz wojskowy sluze juz rok i 2 miesiace w oddziale. Zostalo mi juz niewiele do sluzby a w zwiazku z tym postanowilem, ze zaczne nowe zycie w Korei jako korepetytor z Polskiego. Mam taki plan, by zaczac po ukonczeniu sluzby. Czyli za 7 miesiecy. Zastanawialem sie nad oplata. I co mi przyszlo do glowy to postanowilem, ze zaczne od malej sumy. Za 45 minutowa lekcje 33 zl(przeliczajac na PL). jezeli panstwu nie odpowiada taka suma to nie ma problemu, by sie dogadac. Podczas lekcji przyznam sie bez bicia, ze moga byc braki. Ale obiecuje, ze lekcje prowadzone ze mna beda zabawne i ciekawe. Jezeli naprawde panstwu zalezy na tym, by szczerze nauczyc sie tego jezyka to zapraszam na priv.


Articles

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13